Programma

Het programma van CH Rijs 2018 zal in de hoofdring als volgt zijn:

  • 08.20 uur  Parcoursverkennen Z-Springen
  • 08.30 uur  Z-Springen, klassiek parcours + prijsuitreiking
  • 09.00 uur  Tuigpaarden, kleine limietklasse
  • 09.15 uur  Hackneys, grote maat limietklasse
  • 09.30 uur  Fries ras, KFPS nieuwelingencompetitie 2018
  • 09.45 uur  Parcoursverkennen ZZ-springen
  • 09.55 uur  Tuigpaarden, tweespannen limietklasse
  • 10.10 uur  ZZ-springen, klassiek parcours + prijsuitreiking
  • 10.40 uur  Hackneys, kleine maat limietklasse
  • 10.55 uur  Fries ras, Stal Wijbenga Young Riders competitie 2018
  • 11.10 uur  Tuigpaarden, damesklasse
  • 11.25 uur  Hackneys, grote maat ereklasse
  • 11.40 uur  Fries ras, limietklasse in de Provincie Fryslân Prijs
  • 11.55 uur  Parcoursverkennen Speel uw Spel (Z en ZZ)
  • 12.05 uur  Tuigpaarden, ereklasse
  • 12.20 uur  Z-springen, Speel uw Spel
  • 12.50 uur  Hackneys, kleine maat ereklasse
  • 13.05 uur  Fries ras, ereklasse
  • 13.20 uur  ZZ-springen, Speel uw Spel + prijsuitreiking (Z en ZZ)
  • 13.50 uur  Clinic Britt Dekker en Esra de Ruiter van PPTV
  • 14.20 uur  Tuigpaarden, FINALE nieuwelingencompetitie
  • 14.40 uur  KAMPIOENSCHAP, Fries ras damesklasse regionaal
  • 15.00 uur  KAMPIOENSCHAP, Fries ras tandems
  • 15.20 uur  KAMPIOENSCHAP, Tuigpaarden tweespannen ereklasse
  • 15.40 uur  Voorstellen deelnemers Mijl van Rijs
  • 15.45 uur  Huldiging tuigkampioenen en competitiewinnaar
  • 15.55 uur  MIJL VAN RIJS
  • 16.15 uur  Fries ras, damesklasse
  • 16.30 uur  Hackneys, damesklasse
  • 16.45 uur  Tuigpaarden, randem
  • 17.00 uur  Fries ras, tweespannen
  • 17.15 uur  Huldiging menkampioenen
  • 17.30 uur  Hackneys, tweespannen
  • 17.45 uur  Fries ras, Auto Joure XL competitie tuigen onder het zadel
  • 18.00 uur  Einde


Overige ringen:
Springpiste: aanvang 09.30 uur
Menbanen: aanvang 10.00 uur

(Programma en rubrieken zijn onder voorbehoud. Bestuur heeft het recht wijzigingen aan te brengen of rubrieken te schrappen)